Noviny Panským Dielom na ROUTE 66 Jeep Wrangler na ROUTE 66

Rozlúčka so zimou aj traťami Banskobystrického tankodromu

Nuž zima nám pomaly ukazuje svoj chrbát a my motoristi si už pomaly pomaličky začíname čoraz viac všímať  letné ,,softopy“, či  častejšie oprašujeme prach z letných pneumatík. Avšak všetci sme sa napriek tomu zhodli, že rozlúčiť sa so sezónou ,,ako sa patrí“ jednoducho treba. 

Práve preto 14. marca 2015 JEEP WRANGLER club Slovakia zo Slovenskej Ľupče spolu so Slovenskou ROUTE 66  na konci zimnej sezóny zorganizovali pre majiteľov ,,offroad“  spoločné stretnutie nadšencov motorizmu a zo Zvolena si to cez Kováčovú namierili na niekdajší banskobystrický tankodrom na Pršanoch. Spolu so zimou sa teda motoristi rozlúčili aj s týmito zaujímavými  prírodnými terénnymi možnosťami, ktoré budú nadšencom motorizmu v budúcnosti určite chýbať. V tejto časti sa totiž plánuje rozsiahla výstavba a majiteľ pozemkov začal už s jeho sanáciou. Avšak uzavrieť sezónu v jeho priestoroch nám ústretovo ,,pre tentoraz" umožnil. Ako sa jazdilo, posúďte z priloženého foto materiálu pod článkom sami. Uznáte že vynikajúco....

Po jazdách v blatistom teréne  si to silné vozy so svojimi posádkami namierili do areálu TRI DUBY Golf Resort na Sliači, kde nás čakalo v príjemnom prostredí golfového ihriska s výborným panoramatickým výhľadom na 18-jamkový areál, spoločné pohostenie. 

Už čoskoro sa uvidíme opäť. Tentoraz nás čaká v apríli otvorenie Slovenskej ROUTE 66.

Erika Lamperová
Foto Martin Vacha
 

Photogallery ( 47  ) 

Kontaktujte nás