Noviny Panským Dielom na ROUTE 66 Jeep Wrangler na ROUTE 66

HARLEY ON TOUR 2016 - Spoznajte motocykle Harley-Davidson osobne...

09.07.2016 - 10:00 do 10.07.2016 - 18:00

Obľúbené podujatie Harley on Tour po prvý krát v Banskej Bystrici . Uskutoční sa 09. a 10. júla 2016 pred Dealerstvom Harley-Davidson®Banská Bystrica. K dispozícii bude 23 motocyklov Harley-Davidson z aktuálnej modelovej rady. Nezmeškaj ideálnu príležitosť vyskúšať model, o ktorom snívaš. Okrem denného programu s bohatými sprievodnými aktivitami pre motorkárov, sa počas Harley Days zabavia aj rodiny s deťmi a tínedžeri. Skúšobné jazdy ako aj denný program sú bezplatné.
Srdcom podujatia sú legendárne motocykle Harley-Davidson, ktoré privezie do Banskej Bystrice špeciálne upravený kamión. Prečítaj si pozorne nižšie uvedené informácie, vyber si model, ktorý chceš vyskúšať a nezabudni sa včas registrovať. Kapacita je limitovaná na 368 skúšobných jázd. Každý záujemca môže absolvovať maximálne dve jazdy.
Pravidlá a podmienky účasti na Harley on Tour 2016
* Pre absolvovanie skúšobnej jazdy je potrebná registrácia emailom na marekatharley-davidson-bb [dot] sk
Do emailovej registrácie uveď tieto informácie o sebe:1. Meno a priezvisko2. E-mail a telefónne číslo3. Motocykel, na ktorom chceš absolvovať skúšobnú jazdu4. Deň, ktorý ti vyhovuje (09. alebo 10.júl 2016)

* Registrovať sa môžu len držitelia platného vodičského oprávnenia typu A na veľký motocykel* Na testovaciu jazdu je potrebné mať oblečenú bundu s dlhým rukávom, rukavice na jazdenie, dlhé nohavice, pevnúobuv s uzavretou špičkou a ochrannú prilbu* Jazdu môžeš absolvovať so spolujazdcom, ktorý musí mať takisto oblečenie na jazdenie ako jazdec* Na mieste bude k dispozícii na zapožičanie obmedzený počet búnd a prilieb* Jazdec nesmie byť pod vplyvom alkoholu, psychotropných alebo omamných látok a jeho zdravotný stav mu nesmie brániť v jazdení* Osobe, ktorá nesplní jednu alebo viac z uvedených podmienok, nebude umožnená skúšobná jazda* Všetci musia dodržiavať pokyny organizátorov* Podujatia sa všetci zúčastňujú na vlastné riziko

Priebeh podujatia

Termín: sobota09. a nedeľa 10. júla 2016

Miesto: Dealerstvo Harley-Davidson®Banská Bystrica (Kostiviarska 10, Banská Bystrica).Jazdí sa v dvoch formáciách. Prvá jazda začína o 10:00 hodinePosledná jazda vyráža o 17:00 hodine. Jazdí sa vždy o celej. Jazdec sa musí registrovať aj na mieste, minimálne 30 minút pred jazdou. Pre registráciu na mieste je potrebné predložiť občiansky a vodičský preukaz a podpísať prehlásenie. Jazda je bezplatná. Viac na http://www.harley-davidson-bb.sk/news/2736/harley-on-tour-2016

Pravidlá počas jazdenia

Jazdí sa za plnej dopravnej premávky, v meste aj mimo neho. Formáciu vedie road captain a uzatvára ju organizátor. Obaja sú označený reflexnou vestou. Jazdci ako aj celá skupina sú povinní dodržiavať pravidlá cestnej premávky a pravidlá jazdenia vo formácii. Predbiehanie sa vo formácii je zakázané! Je potrebné dodržiavať bezpečnú vzdialenosť. Všetci dodržiavajú pokyny a signály road captaina!

Vyber si zo zoznamu modelov pre Harley on Tour 2016

(kliknutím na model sa zobrazia technické špecifikácie)

Street 750

SuperLow 1200T

Forty-Eight

Iron 883

Seventy Two

Fat Bob

Low Rider

Street Bob

Fat Boy

Breakout

Slim

Night Rod

V-Rod Muscle

Ultra Limited

Ultra Limited Low

Street Glide Special

Road Glide Special

Road Glide Ultra CVO

Road King Classic

Photogallery ( 1  ) 

Kontaktujte nás