Noviny Panským Dielom na ROUTE 66 Jeep Wrangler na ROUTE 66

Noviny Panským Dielom

Informačné noviny regiónu historického Ľupčianskeho panstva.

Noviny vznikli z prostého dôvodu nezávislého regionálneho informovania obyvateľov o aktuálnom dianí a tiež pre možnosť inzerovať a dať o sebe a svojich aktivitách vedieť ostatným obyvateľom regiónu. Hlavne sa pokúšame dať priestor prvovýrobcom a malým a stredným podnikateľom pôsobiacim v regióne, na ktorý majú noviny PANSKÝM DIELOM dosah.

Začínali sme ako malé periodické médium v mikroregióne Pod Panským dielom, odkiaľ vznikol aj názov novín. Keďže si noviny získavajú čoraz viac čitateľov a majú pozitívne ohlasy, postupne rozširujeme pôsobnosť na región historického Ľupčianskeho panstva. Ľupčianskym panstvom sa rozumie územie, ktoré historicky patrilo pod Hrad Ľupča, čo bolo 22 obcí od Banskej Bystrice po Brezno.

Tiež sme rozšírili spoluprácu so združením Slovenská Route 66 a tak sa naše noviny sporadicky dostávajú aj do rúk ďalším novým čitateľom v okolí miest Sliač a Zvolen. Záujem čitateľov je veľký a preto veríme, že Informačné regionálne noviny PANSKÝM DIELOM budú naďalej poskytovať nezávislé informácie a priateľský priestor pre inzerciu živnostníkom a malým a stredným podnikateľom.

V tejto chvíli noviny vychádzajú ako mesačník v náklade okolo 3 500 kusov.

Kontaktujte nás